Vaše názory

Již používám třetí držák od Broditu (HTC Diamond, HTC Desire HD a nyní tedy i pro Samsung G S4). Věrnost je myslím největší důkaz spokojenosti s těmito výrobky, s jejím provedením a hlavně spolehlivou funkčností :)

Pavel

Klipy ProClip

Brodit ProClip

Konzole Brodit ProClip slouží k upevnění vlastního držáku mobilního zařízení (mobilní telefony, tablety, smartphony, GPS navigace, LCD displeje, odolné terminály a krátkovlnné vysílačky). Vyrábí se pomocí špičkových technologií přesně na míru konkrétního modelu auta. Největší výhoda ProClipu spočívá v jeho jednoduché montáži k palubní desce. ProClip se pouze zacvakne do technologických mezer mezi plasty. Díky tomu nedochází k mechanickému poškození interiéru auta. Není potřeba jej ani lepit, ani přivrtávat. Přitom na svém místě drží velmi pevně a bezpečně.

Brodit řešení

Hlavní přednosti ProClipů:

  • Na míru konkrétního autu podle značky, modelu a roku výroby.
  • Několik variant umístění v autě.
  • Jednoduchá montáž bez poškození interiéru.
  • Zajištění bezpečnějších podmínek pro řízení.

5434154342

Umístění ProClipu respektuje přísné bezpečnostní standardy, velký zřetel je kladen například na polohu airbagů v autě. Díky tomu uchycené mobilní zařízení neohrožuje řidiče a nebrání mu ve výhledu. Tím jsou dodržovány ideální podmínky pro bezpečnější řízení. Klip je určen pro montáž všech verzí držáků s i bez nabíjení.

ProClip palubní deskaDržáky palubní deska

Úchyt na hlavové opěrky

Úchyty Brodit pro upevnění držáku na hlavovou opěrku v automobilu jsou především velmi bezpečné. Upevnění je jednoduché a zvládne jej každý. Vhodný úchyt pro váš vůz najdete v konfigurátoru nebo podle rozteče opěrky ve vašem automobilu. Tyto úchyty jsou vhodné pro všechny držáky Brodit. Úchyt ve spojení se zamykatelným držákem na tablet úspěšně prošli oficiálním crashtestem.

31902319003189931901

Příslušenství

Do portfolia patří i doplňkový sortiment redukcí a montážních komponent. Více informací najdete na stránce Speciální.

3666352188215083

Podívejte se, jak jednoduchá je instalace řešení Brodit do auta:Crash test Brodit držáků tabletů na hlavové opěrky aut:

Podívejte se, jak funguje Brodit MultiMoveClip: