Montážní klipy

K čemu slouží montážní klipy

Montážní klipy (Brodit ProClip) slouží k upevnění vlastního držáku mobilního zařízení (mobilní telefony, tablety, GPS navigace, LCD displeje, terminály a krátkovlnné vysílačky) v interiéru vozu. Vyrábí se pomocí špičkových technologií vždy přesně na míru konkrétního modelu vozu. Díky tomu je instalace v interiéru snadná. Montážní klip se pouze zacvakne do technologických mezer mezi plasty například na palubní desce. Nedochází k mechanickému poškození interiéru vozu. Montážní klip není potřeba lepit, ani přivrtávat. Přitom na svém místě drží velmi pevně a bezpečně.

Brodit řešení

Hlavní přednosti ProClipů:

Na míru konkrétního vozu podle modelového roku
Několik variant umístění ve voze
Jednoduchá montáž bez poškození interiéru
Zajištění bezpečnějších podmínek pro řízení


Umístění ProClipu respektuje přísné bezpečnostní standardy, velký zřetel je kladen například na polohu airbagů v autě. Díky tomu uchycené mobilní zařízení neohrožuje řidiče a nebrání mu ve výhledu. Tím jsou dodržovány ideální podmínky pro bezpečnější řízení. Klip je určen pro montáž všech verzí držáků s i bez nabíjení.

Montážní klip
Montážní klip s držákem

Úchyty na hlavové opěrky

Úchyty Brodit pro upevnění držáku na hlavovou opěrku v automobilu jsou především velmi bezpečné. Upevnění je jednoduché a zvládne jej každý. Vhodný úchyt pro váš vůz najdete v konfigurátoru nebo podle rozteče opěrky ve vašem automobilu. Tyto úchyty jsou vhodné pro všechny držáky Brodit. Úchyt ve spojení se zamykatelným držákem na tablet úspěšně prošli oficiálním crashtestem.

Úchyt na hlavovou opěrku
Úchyt na hlavovou opěrku s držákem

Příslušenství

Do portfolia patří i doplňkový sortiment redukcí a montážních komponent. Více informací najdete na stránce Speciální.

52188
215083

Podívejte se, jak jednoduchá je instalace řešení Brodit do auta:Crash test Brodit držáků tabletů na hlavové opěrky aut:Podívejte se, jak funguje Brodit MultiMoveClip: