Držáky

Držáky Brodit vynikají především:

Komfortem
Mobil se v držáku neklepe a nevibruje.
Ergonomií Díky kloubu lze mobil libovolně jednoduše, lehce a kdykoliv natáčet. Např. aby jej ideálně a bez odlesků viděl řidič, nebo celá posádka, v případě potřeby i horizontálně (o 90°) pro lepší zobrazení mapy nebo webu.
Přesností
Je vyroben přesně na míru zařízení.
Kvalitou
Brodit je švédská rodinná firma, která se už tři desítky let specializuje pouze na držáky pro mobilní telefony a další zařízení do aut. Celá výroba je ve Švédsku. Držáky jsou z velmi kvalitního ABS plastu.
Bezpečností
Zařízení se z držáku v případě nehody nemůže lehce uvolnit a zasáhnout posádku.

Držáky Brodit jsou k dispozici ve 3 variantách:

  • s nabíjením z CL a USB (tzv. aktivní držák se zapojením napájení do autozapalovače nebo USB)
  • bez nabíjení (tzv. pasivní držák s možností připojení externí nabíječky)
  • se skrytým nabíjením vevnitř v palubní desce a Molex konektorem pro externí GPS (tzv. držák pro pevnou instalaci)

Držáky s nabíjením z CL nebo USB

Aktivní držáky Brodit s nabíjením z CL (Cigarette lighter) jsou určeny pro bezpečné uchycení mobilní telefonů, tabletů, GPS navigací, radiostanic, platebních terminálů, odolných PDA atd. a jejich nabíjení. Jejich hlavní předností je komfort a jednoduchost použití. Zařízení stačí zasunout do držáku a hned se začne nabíjet. Zejména pro tento důvod jsou aktivní držáky ty nejprodávanější.

64152-300x262273006-300x226Držák na mobilní telefon s nabíjením z cigaretového zapalovače (CL 12V) nebo z USB

Držáky bez nabíjení s průchodkou pro konektor

Zajímavou alternativou jsou i držáky s průchodkou pro konektor, které v sobě spojují vlastnosti pasivních a aktivních držáků. Jako zdroj napájení lze využít podle typu držáku originální či běžnou nabíječku zařízení, jejíž konektor lze snadno a opakovaně zastrčit do průchodky v držáku. Výhodou proti držákům s nabíjením je cena, výhodou proti držákům bez nabíjení je možnost vytvořit si z něj držák s nabíjením v případě potřeby.

46996-300x24246997-300x1994699548624

Držáky bez nabíjení

Pasivní držáky Brodit slouží k bezpečnému uchycení mobilní telefonů, tabletů, GPS navigací, radiostanic, platebních terminálů, odolných PDA atd. Uchycení i vyjmutí zařízení je snadné. K nabíjení zařízení v pasívním držáku je možné využít vhodnou CL autonabíječku.

30797Brodit držák do auta na mobilní telefon bez nabíjení

Držáky se skrytým nabíjením z palubní desky

Držáky pro pevnou instalaci jsou TOP řešením od Broditu. Jejich hlavní výhodou je skrytí napájecího kabelu. Přesto, že se vaše zařízení bude ihned po zasunutí nabíjet, CL konektor zůstane volný a po palubní desce nepovede napájecí kabel. Držák se skrytým nabíjením vám nainstalují v jakémkoliv autoservisu.

47442Brodit držák do auta na mobil se skrytým nabíjením pro zapojení pod palubní desku

Schéma zapojení pevné instalace držáku Brodit

Držáky pro tablety do ruky / Stojánky pro tablety na stůl  nebo na zeď

Brodit vyrábí řadu stojánků pro tablety na stůl nebo na zeď pod názvem MultiStand. Tyto držáky / stojánky jsou ideální pro každého, kdo potřebuje mít tablet při používání postavený na stole, připevněný v držáku v autě nebo na zdi. Najdou tak uplatnění v pracovně, ve škole, nebo třeba na kuchyňské lince. V držáku MultiStand můžete tablet také pohodlně přenášet, protože nohu stojánku lze použít jako rukojeť. Držáky zachovávají přístup ke všem konektorům a tlačítkům.

Pokud budete chtít zavěsit MultiStand na více místech, například na zeď v kuchyni, na Proclip v autě, na stěnu karavanu atd., pak využijete další adaptér na zeď PBR-215461.

Další informace naleznete v pdf (En).

21548330904

215483-d215483-cPodívejte se, jak to funguje:Crash test Brodit držáků tabletů na hlavové opěrky aut:Brodit držák do auta pro iPhone 5 s průchozím konektorem:Podívejte se, jak funguje Brodit MultiMoveClip: