Držáky na radiostanice a vysílačky

Držáky na radiostanice a vysílačky jsou navržené a vhodné zejména pro využití ve vozech bezpečnostních a záchranných složek. Lze je samozřejmě s výhodou využít i v jiných typech dopravních prostředků.

Používáte při svých každodenních pracovních povinnostech radiostanice Albecom, Commaster, EF Johnson, Ericsson, Hytera, HYT, Harris, Hunter, ICOM, Kenwood, Lafayette, Maxon, Motorola, Relm, Sepura, Tait, V-Com, Vertex, Yaetsu, Zodiac nebo jiné? Pokud ano, pasivní nebo aktivní držáky Brodit do auta Vaši práci v mnohém usnadní. Používáním vysílačky v aktivním držáku ji budete mít stále na očích a hlavně po ruce, ať už budete na cestě kamkoliv. Ale nejen to, držák na radiostanice neustále nabíjí baterii vysílačky. Držák vyniká unikátním  tenkým designem, integrovaným nabíjením  a je vyráběn z kvalitních ABS plastů ve Švédsku.

Držáky Brodit vynikají:

  • Komfortem. Každý držák je vyroben přesně na míru vysílačky, tudíž se v držáku neklepe a nevibruje.
  • Ergonomií. Díky kloubu lze vysílačku libovolně jednoduše, lehce a kdykoliv natáčet.
  • Přesností. Jsou vyrobeny přesně na míru zařízení.
  • Kvalitou. Brodit je švédská rodinná firma, která se už tři desítky let specializuje pouze na držáky na mobilní telefony a další zařízení do aut. Celá výroba je ve Švédsku. Držáky jsou z velmi kvalitních ABS plastů.
  • Bezpečností. Zařízení se z držáku v případě nehody nemůže lehce uvolnit a zasáhnout posádku.

Upozornění: pro instalaci držáku do vozidla doporučujeme klip Brodit ProClip. Viz níže. Brodit ProClip není součástí balení držáku Brodit.

Možnosti instalace držáku Brodit do auta, autobusu, dodávky, nákladního auta atd.:

Instalace na klip Brodit ProClip:
Klipy Brodit ProClip jsou chytře navržené klipy z pevné umělé hmoty (ABS plastu), které jsou konstruovány tak, aby spolehlivě a velmi pevně držely ve spáře mezi plasty palubní desky. Klip je vždy navržen pro konkrétní model vozu tak, aby šel zasunout (zacvaknout) jednoduše, bez poškození palubky a na bezpečné místo a současně tak, aby nebránil řidiči ve výhledu přes přední sklo. Na klip pak jednoduše přišroubujete držák Brodit. Vše, co k tomu budete potřebovat kromě šroubováku, je již součástí balení držáku mobilního telefonu do auta Brodit. Brodit ProClip pro váš vůz můžete vybrat a objednat zde.

Instalace na univerzální rameno s přísavkou:
Jedná se o pevná nebo pružná (tzv. husí krk) ramena pro držáky mobilních telefonů a dalších zařízení do aut většinou s přísavkou (podtlakový systém) na přední sklo automobilu. Jejich výhody jsou univerzálnost a běžná dostupnost skladem. Dodáváme je v různých délkách a provedeních. Pro použití s držákem Brodit je potřeba adaptér SH šroubovací (spojení pomocí šroubků) nebo SH samolepící (spojení pomocí přiložené oboustranné samolepicí pásky s vysokou lepivostí).

Kompatibilita:

Pasivní a aktivní držáky na radiostanice konkrétních značek a modelů naleznete na Brodit.se nebo se obraťte přímo na nás. Rádi Vám pomůžeme s výběrem, případně s výrobou na klíč.

Držák bez nabíjení na radiostanici Motorola MOTOTRBO DP3400/3401

Držák bez nabíjení na radiostanici Motorola MOTOTRBO DP3400/3401

Držák s nabíjením na Hytera PD702, PD782, PD785 g

Držák s nabíjením na Hytera PD702, PD782, PD785 g